МАЙБУТНІ ПОДІЇ

Конференція змішування Центральної, Східної Європи та Балкан 2023

19 – 21 травня 2023 р

Братислава, Словаччина

Щоб отримати додаткову інформацію, скористайтеся веб-сайтом англійською мовою. Ми дякуємо вам.

Святі в Центральній, Східній Європі та на Балканах хочуть запросити вас взяти участь в майбутній змішаній фізичній/онлайн конференції. Ми віримо, що ця конференція дасть гарну можливість Господу для того, щоб Він говорив слово постачання, підбадьорення та втіхи церквам і святим в цих регіонах, які знаходяться під безпосереднім впливом нинішньої безпрецедентної світової ситуації.

“Сьогодні, завдячуючи прогресу в телекомунікаціях та засобах пересування, географічні відстані значно скоротились. Сьогодні всілякі винаходи та пристрої призвели до змішування людей у всьому світі. Змішування Тіла Христового є можливим завдяки всім сучасним засобам пересування та телекомунікаціям.Отже, всім церквам слід жити в житті й дусі та бути змішаними один з одним для проявлення дійсності Тіла Христового”.

“Як чудово, що Господь підніс Своє відновлення в Китаї, а потім приніс Його відновлення в різні місця світу через зміни світової ситуації та різноманітні наукові винаходи! Те, що зробив Господь, справді чудово. Нам усім потрібно слідувати за рухом Господа і співпрацювати з Ним для виконання бажання Його серця у вічності”.

Загальний план Божого домоврядування та належне житіє Боголюдини, розділ 6, секція 5