NADCHODZĄCE WYDARZENIA

KONFERENCJA SCALANIA KRAJÓW EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ I BAŁKANÓW 2022

30 kwietnia – 1 maja

Pobierz broszurę konferencyjną tutaj:

Święci z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Bałkanów zapraszają do udziału w nadchodzącej konferencji, która odbędzie się zarówno fizycznie w Warszawie, jak i online. Wierzymy, że konferencja ta będzie doskonałą okazją do tego, by Pan wypowiedział zachęcające, zaopatrujące i pocieszające słowo do kościołów i świętych w tych regionach, które znalazły się pod bezpośrednim wpływem tej bezprecedensowej sytuacji, z którą mamy obecnie do czynienia na świecie.

„Dzisiaj, dzięki postępowi, jaki dokonał się w sferze telekomunikacji i środków transportu, odległości geograficzne znacznie zmalały. […] Przeróżne wynalazki i narzędzia sprawiły, że ludzie na całym świecie się ze sobą łączą, czy też moglibyśmy powiedzieć scalają. Scalanie Ciała Chrystusa umożliwiają wszelkie nowoczesne środki transportu (oraz komunikacji). Dlatego wszystkie kościoły powinny żyć w życiu i w duchu i scalać się ze sobą ze względu na ujawnienie się rzeczywistości Ciała Chrystusa.
Jak wspaniale, że Pan wzbudził swoje odzyskiwanie w Chinach, a następnie zaniósł je do różnych miejsc na całym świecie za sprawą zmian w sytuacji panującej na świecie i różnych wynalazków naukowych! To, co Pan uczynił, jest doprawdy niesamowite. Wszyscy musimy nadążyć za poruszaniem się Pana i z Nim współpracować w celu wypełnienia pragnienia Jego serca w wieczności.”

(A General Outline of God’s Economy and the Proper Living of a God-man, rozdz. 6)

 

Temat ogólny:

BOŻA EKONOMIA W WIERZE

 

Konferencja odbędzie się w języku angielskim, ale zapewnimy tłumaczenie na języki:

 • rumuński
 • bułgarski
 • węgierski
 • czeski/słowacki
 • chorwacki
 • rosyjski
 • polski
 • chiński
 • albański
 • grecki
 • turecki
 • ukraiński

Podczas konferencji odbędą się cztery spotkania. Na dwóch z nich wygłoszone zostaną poselstwa z ostatniego szkolenia ITERO, zaś na pozostałych dwóch wysłuchamy specjalnych społeczności.

  Konferencja odbędzie się zarówno fizycznie w Arche Hotel Krakowska w Warszawie, jak i online za pośrednictwem platformy Zoom.

  Adres hotelu:

  Al. Krakowska 237
  Warszawa
  http://www.archehotelkrakowska.pl

  Wierzymy, że będzie to doskonała okazja do scalania się z wieloma świętymi z kościołów w tych regionach oraz z innych miejsc. Zachęcamy do udziału. Niech Pan wyleje swoje błogosławieństwo!

  Bracia z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Bałkanów

  Godziny podane są według czasu polskiego

  Harmonogram spotkań
  Sobota 13:00 – 15:00 Rejestracja w hotelu
  15:00 – 17:00 Poselstwo 1
  17:00 – 19:00 Przerwa i kolacja
  19:00 – 21:00 Specjalna społeczność
  Dzień Pański 10:00 – 10:30 Stół Pański
  10:30 – 12:30 Poselstwo 2
  12:30 – 15:00 Przerwa i obiad
  15:00 – 17:00 Poselstwo 3

   

  Osoby dołączające do konferencji online za pośrednictwem platformy Zoom:

  Osoby zamierzające dołączyć do konferencji online za pośrednictwem platformy Zoom NIE MUSZĄ WYPEŁNIAĆ FORMULARZA REJESTRACYJNEGO ani uiszczać opłaty konferencyjnej. Link do spotkań konferencyjnych będzie dostępny na tej stronie.

  Osoby uczestniczące w spotkaniach w hotelu Arche Hotel Krakowska:

  Zakwaterowanie:

  W czasie konferencji nie zapewniamy ze swej strony zakwaterowania w hotelu. Proponujemy skorzystanie z promocyjnej oferty hotelu Arche Hotel Krakowska we własnym zakresie w cenie 260zł za pokój dwuosobowy ze śniadaniem (w tym celu należy posłużyć się kodem 'CEEB’ przy rezerwacji) albo znalezienie zakwaterowania w innych miejscach noclegowych dostępnych w okolicy.

  Wyżywienie:

  W ramach opłaty konferencyjnej (patrz niżej) zapewniamy kolację w sobotę 30 kwietnia i obiad w niedzielę 1 maja w hotelu Arche Hotel Krakowska. Pozostałe posiłki we własnym zakresie.

  Parking:

  Parking będzie dostępny na miejscu w Arche Hotel Krakowska. Dla tych, którzy będą przyjeżdżali na spotkania konferencyjne z zewnątrz, parking będzie bezpłatny. Dla tych, którzy zatrzymają się w Arche Hotel Krakowska, opłata parkingowa będzie wynosić 25zł/dzień.

  Dzieci:

  Pragniemy poinformować rodziców, że podczas spotkań konferencyjnych dla dorosłych planujemy zorganizować czas dla dzieci.

  Opłata konferencyjna:

  Opłata konferencyjna dotyczy wyłącznie osób, które będą uczestniczyły w spotkaniach odbywających się w hotelu Arche Hotel Krakowska; nie dotyczy tych, którzy dołączą do konferencji online.

  Osoba dorosła: 120zł
  Dziecko (4-8 lat): 60zł
  Dziecko (do lat 3): 0zł

  Warunkiem rejestracji, oprócz wypełnionego zgłoszenia, jest dokonanie przedpłaty w wysokości 60zł (dotyczy osób pełnoletnich). W przypadku nieprzybycia na konferencję przedpłata nie podlega zwrotowi. Przedpłaty prosimy dokonać na konto Fundacji Strumień Życia z dopiskiem 'Konferencja 2022′:

  31 1750 0012 0000 0000 2187 9835

  Pozostałą kwotę należy przelać na podane wyżej konto bankowe lub wpłacić po przybyciu na miejsce konferencji.

  Nadsyłanie zgłoszeń:

  Osoby uczestniczące w spotkaniach w hotelu Arche Hotel Krakowska:

  W celu zgłoszenia się na konferencję należy wypełnić formularz online dostępny tutaj oraz dokonać przedpłaty najpóźniej do 20 kwietnia 2022 r.

  Kontakt:

  We wszelkich sprawach dotyczących konferencji prosimy o kontakt pod adresem konferencje@strumien.com.pl lub pod nr. telefeonu +48 793 053 494 (dostępny także w aplikacji WhatsApp)

   

   

   

  ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ