NADCHODZĄCE WYDARZENIA

KONFERENCJA SCALANIA KRAJÓW EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ I BAŁKANÓW 2022

23-25 września 2022 r.

Bukareszt, Rumunia

Pobierz broszurę konferencyjną tutaj:

Święci z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Bałkanów zapraszają do udziału w nadchodzącej konferencji, która odbędzie się zarówno fizycznie w Bukareszcie, jak i online. Wierzymy, że konferencja ta będzie doskonałą okazją do tego, by Pan wypowiedział zachęcające, zaopatrujące i pocieszające słowo do kościołów i świętych w tych regionach, które znalazły się pod bezpośrednim wpływem tej bezprecedensowej sytuacji, z którą mamy obecnie do czynienia na świecie.

„Dzisiaj, dzięki postępowi, jaki dokonał się w sferze telekomunikacji i środków transportu, odległości geograficzne znacznie zmalały. […] Przeróżne wynalazki i narzędzia sprawiły, że ludzie na całym świecie się ze sobą łączą, czy też moglibyśmy powiedzieć scalają. Scalanie Ciała Chrystusa umożliwiają wszelkie nowoczesne środki transportu (oraz komunikacji). Dlatego wszystkie kościoły powinny żyć w życiu i w duchu i scalać się ze sobą ze względu na ujawnienie się rzeczywistości Ciała Chrystusa.
Jak wspaniale, że Pan wzbudził swoje odzyskiwanie w Chinach, a następnie zaniósł je do różnych miejsc na całym świecie za sprawą zmian w sytuacji panującej na świecie i różnych wynalazków naukowych! To, co Pan uczynił, jest doprawdy niesamowite. Wszyscy musimy nadążyć za poruszaniem się Pana i z Nim współpracować w celu wypełnienia pragnienia Jego serca w wieczności.”

(A General Outline of God’s Economy and the Proper Living of a God-man, rozdz. 6)

Temat ogólny:

OBIERAĆ SPOSÓB, JAKIM JEST RADOWANIE SIĘ CHRYSTUSEM JAKO DRZEWEM ŻYCIA

 

Podczas konferencji odbędą się cztery spotkania, których treść pochodzi z konferencji Memorial Day. Poselstwa będą wygłoszone na miejscu w języku angielskim z tłumaczeniem na język rumuński na żywo. Dostępne będzie również tłumaczenie na inne języki przez radio fm. Prosimy zatem zabrać ze sobą radyjko fm.

Konferencja odbędzie się zarówno fizycznie w hotelu Courtyard Bucharest Floreasca w Bukareszcie, jak i online za pośrednictwem platformy Zoom.

Adres hotelu:
Courtyard Bucharest Floreasca
Boulevard Dimitrie Pompeiu 2 A Bucharest
Romania 020337

Wierzymy, że będzie to doskonała okazja do scalania się z wieloma świętymi z kościołów w tych regionach oraz z innych miejsc. Zachęcamy do udziału. Niech Pan wyleje swoje błogosławieństwo!

Bracia z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Bałkanów

Godziny podane są według czasu polskiego

Plan
Piątek 18:00 – 20:00 Społeczność i modlitwa (NIEdostępne online)
Sobota 08:00 – 10:00 Poselstwo 1
10:30 – 12:30 Poselstwo 2
15:00 – 17:00 Poselstwo 3
Dzień Pański 08:00 – 08:45 Stół Pański
09:15 – 11:00 Poselstwo 4

 

Osoby dołączające do konferencji online za pośrednictwem platformy Zoom:

Osoby, którzy chcą wziąć udział w konferencji, muszą się zarejestrować. Link do wszystkich spotkań konferencyjnych będzie dostępny na tej stronie dla osób dołączających online.      Sugerowana darowizna wynosi 5 EURO na osobę.

Osoby uczestniczące w spotkaniach na miejscu, w hotelu Courtyard Bucharest Floreasca:

Zakwaterowanie:

Podczas konferencji nie zapewniamy noclegu. Osoby chcące wziąć udział w konferencji muszą samodzielnie zorganizować sobie nocleg. Można zarezerwować sobie pokój w hotelu Courtyard Bucharest Floreasca, w którym odbędzie się konferencja, w promocyjnej cenie 84 Euro za pokój dwuosobowy (tj. za dwie osoby) ze śniadaniem lub 72 Euro za pokój jednoosobowy (tj. za jedną osobę) ze śniadaniem (prosimy skorzystać z tego linku) lub znaleźć zakwaterowanie w innym miejscu w okolicy.

Wyżywienie:

Opłata konferencyjna (patrz poniżej) obejmuje dwie przekąski: jedną w sobotę i jedną w Dzień Pański w hotelu Courtyard Bucharest Floreasca.

Parking:

Parking będzie dostępny w hotelu Courtyard Bucharest Floreasca. Koszt to 10 Euro za dzień.

Dzieci:

Pragniemy poinformować rodziców, że podczas spotkań konferencyjnych dla dorosłych planujemy zorganizować czas dla dzieci.

Opłata konferencyjna:

Opłata konferencyjna dotyczy osób, które będą uczestniczyły w spotkaniach odbywających się w hotelu Courtyard Bucharest Floreasca; nie dotyczy tych, którzy dołączą do konferencji online.

Dorosły (12 lat i powyżej): 15 Euro

Dziecko (poniżej 12 lat): bezpłatnie

Opłaty konferencyjnej można dokonać w następujący sposób: można uiścić ją przelewem na konto bankowe Fundația Curentul Vieții; oto szczegóły:

Przelew bankowy:

IBAN dla konta w Lejach rumuńskich

Beneficiary: Fundația Curentul Vieții
IBAN (RON): RO74 BACX 0000 0030 0462 2000
IBAN dla konta w Euro IBAN (EUR): RO63 BACX 0000 0030 0462 2004
Bank: UniCredit Bank
SWIFT code: BACXROBU

Gotówką po przyjeździe na miejsce:

lub wpłacić podczas rejestracji po przybyciu na miejsce konferencji.

Rejestracja:

Osoby uczestniczące w spotkaniach w hotelu Courtyard Bucharest Floreasca:

W celu rejestracji na konferencję prosimy o wypełnienie formularza dostępnego tutaj najpóźniej do 18 września 2022 roku.

Kontakt:

We wszelkich sprawach dotyczących udziału w konferencji w Rumunii prosimy o kontakt pod adresem: biroul@curentulvietii.org lub telefonicznie dzwoniąc/pisząc na numer +40 783 043 603 (pod tym numerem można także kontaktować się przez aplikację WhatsApp).