BLÍŽIACE SA PODUJATIA

ZMIEŠAVACIA KONFERENCIA PRE KRAJINY STREDNEj a VÝCHODNEJ EURÓPY A BALKÁNU 2022

23.-25. septembra 2022

Bukurešť, Rumunsko

Konferenčnú brožúru si stiahnite tu:

Svätí z krajín strednej a východnej Európy a Balkánu vás pozývajú zúčastniť sa nadchádzajúcej konferencie, ktorá sa bude konať fyzicky, a taktiež online. Veríme, že táto konferencia poskytne vynikajúcu príležitosť na to, aby Pán prehovoril povzbudzujúce, zaopatrujúce a utešujúce slovo k cirkvám a svätým v týchto krajinách, ktoré sú priamo zasiahnuté súčasnou bezprecedentnou situáciou vo svete.

„Zásluhou pokroku v telekomunikáciách a dopravných prostriedkoch sa dnes zemepisné vzdialenosti výrazne zmenšili… Najrôznejšie vynálezy a prístroje spôsobili, že sa ľudia na celom svete zmiešavajú. Zmiešavanie Tela Kristovho je možné zásluhou všetkých moderných dopravných (a komunikačných) prostriedkov. Preto by všetky cirkvi mali žiť v živote a v duchu a navzájom sa zmiešavať, aby sa prejavila skutočnosť Tela Kristovho.

Aké úžasné je, že Pán vzbudil Svoju obnovu v Číne, a potom priniesol Svoju obnovu na rôzne miesta po celom svete prostredníctvom zmien svetovej situácie a rôznych vedeckých vynálezov! To, čo Pán vykonal, je skutočne nádherné. Všetci musíme držať krok s Pánovým pohybom a spolupracovať s Ním na naplnení túžby Jeho srdca vo večnosti.“

(A General Outline of God’s Economy and the Proper Living of a God-man, kap. 6)

Hlavná téma:

Uberať sa cestou potešenia z Krista ako stromu života

 

Na konferencii budú štyri stretnutia.Všetky štyri stretnutia budú venované posolstvám z nedávnej konferencie Dňa vďakyvzdania. Posolstvá budú prednesené v anglickom jazyku a prekladané do rumunského jazyka. Ostatné jazyky budú dostupné prostredníctvom FM rádia. Prosíme doneste svoje FM rádio. 

Konferencia sa bude konať fyzicky v hoteli Courtyard Bucharest Floreasca v Bukurešti, taktiež online prostredníctvom platformy Zoom.

Veríme, že to bude vynikajúca príležitosť na zmiešavanie s mnohými svätými z cirkví v týchto regiónoch, aj z iných miest. Zvážte, prosím, v modlitbe svoju účast, ku ktorej vás srdečne povzbudzujeme. Nech Pán vyleje Svoje požehnanie!

Adresa hotela:
Courtyard Bucharest Floreasca
Boulevard Dimitrie Pompeiu 2 A Bucharest
Romania 020337

https://www.marriott.com/en-us/hotels/buhcf-courtyard-bucharest-floreasca/overview/

Bratia z krajín stredovýchodnej Európy a Balkánu

Program

Piatok 18:00 – 20:00 Spoločenstvo a modlitba (NIE je dostupné online)
Sobota 08:00 – 10:00 Posolstvo 1
10:30 – 12:30 Posolstvo 2
15:00 – 17:00 Posolstvo 3
Nedeľa 08:00 – 08:45 Pánov Stôl
09:15 – 11:00 Posolstvo 4

 

Tí, ktorí sa zúčastnia konferencie online prostrednictvom platformy Zoom:

Tí, ktorí sa chcú ku konferencii pripojiť online, sa MUSIA registrovať a zaplatiť konferenčný poplatok. Odkaz na všetky stretnutia bude k dispozícii na tejto webovej stránke. Odporúčaná výška konferenčného poplatku je 5,00 EUR na osobu.

Tí, ktorí sa zúčastnia konferencie fyzicky v hoteli Courtyard Bucharest Floreasca:

Ubytovanie:

Počas konferencie nebude organizované žiadne ubytovanie. Záujemci o účasť na konferencii si musia zaistiť ubytovanie sami, a to buď rezerváciou izby v hoteli Courtyard Bucharest Floreasca, kde sa konferencia bude konať, za akčnú cenu 84 EUR za dvojlôžkovú izbu (t. j. pre dve osoby), resp. 72 EUR za jednolôžkovú izbu, s raňajkami použitím odkazu nižšie, alebo si môžu nájsť ubytovanie na inom mieste v okolí.

Jedlo:

Konferenčný poplatok (pozri nižšie) zahŕňa dve občerstvenia v hoteli Courtyard Bucharest Floreasca: jedno v sobotu a jedno v nedeľu.

Parkovanie:

Parkovanie je zaistené priamo pri Courtyard Bucharest Floreasca. Parkovanie je 10 EUR na deň.

Deti:

Radi by sme rodičov informovali, že počas konferenčných stretnutí plánujeme zorganizovať čas pre deti.

Konferenčný poplatok:

Konferenčný poplatok sa vzťahuje výhradne na tých, ktorí sa konferencie zúčastnia fyzicky v Courtyard Bucharest Floreasca; nevzťahuje sa na tých, ktorí sa ku konferencii pripoja online.

Dospelý: 15 EUR

Dieťa (< 12 rokov): zdarma

Bankový prevod:

Konferenčný poplatok je možné uhradiť nasledovne: previesť na účet nadácie Fundația Curentul Vieții:

Beneficiary: Fundația Curentul Vieții
IBAN pre platbu v Rumunskej mene (RON): RO74 BACX 0000 0030 0462 2000
IBAN pre platbu v Euro (EUR): RO63 BACX 0000 0030 0462 2004
Bank: UniCredit Bank
SWIFT code: BACXROBU

Hotovosť pri príchode:

alebo je možné zaplatiť ho počas registrácie pri príchode na konferenciu.

Registrácia:

Tí, ktorí sa zúčastnia konferencie fyzicky v Courtyard Bucharest Floreasca:

Ak sa chcete prihlásiť na konferenciu, prosím, vyplňte formulár, ktorý je k dispozícii na tejto stránke najneskôr do 18. septembra 2022.

Kontakt:

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa fyzickej účasti na konferencii vo Bukurešti, napíšte nám, prosím, na biroul@curentulvietii.org alebo zavolajte, prípadne napíšte na +40 783 043 603 (číslo je k dispozícii aj na WhatsApp).