BLÍŽIACE SA PODUJATIA

ZMIEŠAVACIA KONFERENCIA PRE KRAJINY STREDNEj a VÝCHODNEJ EURÓPY A BALKÁNU 2022

30. apríla – 1. mája

Konferenčnú brožúru si stiahnite tu:

Svätí z krajín strednej a východnej Európy a Balkánu vás pozývajú zúčastniť sa nadchádzajúcej konferencie, ktorá sa bude konať fyzicky vo Varšave, a taktiež online. Veríme, že táto konferencia poskytne vynikajúcu príležitosť na to, aby Pán prehovoril povzbudzujúce, zaopatrujúce a utešujúce slovo k cirkvám a svätým v týchto krajinách, ktoré sú priamo zasiahnuté súčasnou bezprecedentnou situáciou vo svete.

„Zásluhou pokroku v telekomunikáciách a dopravných prostriedkoch sa dnes zemepisné vzdialenosti výrazne zmenšili… Najrôznejšie vynálezy a prístroje spôsobili, že sa ľudia na celom svete zmiešavajú. Zmiešavanie Tela Kristovho je možné zásluhou všetkých moderných dopravných (a komunikačných) prostriedkov. Preto by všetky cirkvi mali žiť v živote a v duchu a navzájom sa zmiešavať, aby sa prejavila skutočnosť Tela Kristovho.

Aké úžasné je, že Pán vzbudil Svoju obnovu v Číne, a potom priniesol Svoju obnovu na rôzne miesta po celom svete prostredníctvom zmien svetovej situácie a rôznych vedeckých vynálezov! To, čo Pán vykonal, je skutočne nádherné. Všetci musíme držať krok s Pánovým pohybom a spolupracovať s Ním na naplnení túžby Jeho srdca vo večnosti.“

(A General Outline of God’s Economy and the Proper Living of a God-man, kap. 6)

Hlavná téma:

BOŽIA EKONÓMIA VO VIERE

 

Konferencia bude prebiehať v angličtine s prekladom do jazykov:

 • rumunský
 • bulharský
 • maďarský
 • český/slovenský
 • srbo-chorvátsky
 • rusky
 • poľský
 • čínsky
 • albánsky
 • grécky
 • turecký
 • ukrajinsky

  Na konferencii budú štyri stretnutia. Tri stretnutia budú venované posolstvám z nedávneho školenia ITERO, dve zostávajúce stretnutie bude venované zvláštnemu spoločenstvu.

  Konferencia sa bude konať fyzicky v Arche Hotel Krakowska vo Varšave, taktiež online prostredníctvom platformy Zoom.

  Adresa hotela:
  Al. Krakowska 237
  Varšava
  http://www.archehotelkrakowska.pl

  Veríme, že to bude vynikajúca príležitosť na zmiešavanie s mnohými svätými z cirkví v týchto regiónoch, aj z iných miest. Zvážte, prosím, v modlitbe svoju účast, ku ktorej vás srdečne povzbudzujeme. Nech Pán vyleje Svoje požehnanie!

  Bratia z krajín stredovýchodnej Európy a Balkánu

  Program
  13:00 – 15:00 Registrácia v hoteli
  Sobota 15:00 – 17:00 Posolstvo 1
  17:00 – 19:00 Prestávka a večera
  19:00 – 21:00 Zvláštne spoločenstvo
  Nedeľa 10:00 – 10:30 Pánov Stôl
  10:30 – 12:30 Posolstvo 2
  12:30 – 15:00 Prestávka a obed
  15:00 – 17:00 Posolstvo 3

   

  Tí, ktorí sa zúčastnia konferencie online prostrednictvom platformy Zoom:

  Tí, ktorí sa chcú ku konferencii pripojiť online, sa NEMUSIA registrovať ani platiť konferenčný poplatok. Odkaz na všetky stretnutia bude k dispozícii na tejto webovej stránke.

  Tí, ktorí sa zúčastnia konferencie fyzicky v Arche Hotel Krakowska:

  Ubytovanie:

  Počas konferencie nebude organizované žiadne ubytovanie. Záujemci o účasť na konferencii si musia zaistiť ubytovanie sami, a to buď rezerváciou izby v Arche Hotel Krakowska, kde sa konferencia bude konať, za akčnú cenu 260 PLN za dvojlôžkovú izbu (t. j. pre dve osoby) s raňajkami (pri rezervácii uveďte kľúčové slovo „CEEB“), alebo si nájsť ubytovanie na inom mieste v okolí.

  Jedlo:

  Konferenčný poplatok (pozri nižšie) zahŕňa dve jedlá: večeru v sobotu 30. apríla a obed v nedeľu 1. mája v Arche Hotel Krakowska.

  Parkovanie:

  Parkovanie je zaistené priamo pri Arche Hotel Krakowska. Parkovanie pre tých, ktorí prídu na stretnutie zvonka, je zadarmo. Pre tých, ktorí budú ubytovaní v hoteli, je parkovné 25 PLN na deň.

  Deti:

  Radi by sme rodičov informovali, že počas konferenčných stretnutí plánujeme zorganizovať čas pre deti.

  Konferenčný poplatok:

  Konferenčný poplatok sa vzťahuje výhradne na tých, ktorí sa konferencie zúčastnia fyzicky v Arche Hotel Krakowska; nevzťahuje sa na tých, ktorí sa ku konferencii pripoja online.

  Dospelý: 35 dolárov alebo 30 eur alebo 25 libier
  Dieťa (4-8 rokov): 20 dolárov alebo 15 eur alebo 15 libier
  Deti (do 3 rokov): zadarmo

  Konferenčný poplatok je možné previesť na účet nadácie Fundacja Strumień Życia:
  IBAN: PL31 1750 0012 0000 0000 2187 9835
  alebo je možné zaplatiť ho počas registrácie pri príchode na konferenciu.

  Registrácia:

  Tí, ktorí sa zúčastnia konferencie fyzicky v Arche Hotel Krakowska:

  Ak sa chcete prihlásiť na konferenciu, prosím, vyplňte formulár, ktorý je k dispozícii tu, a to najneskôr do 20. apríla 2022.

  Kontakt:

  Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa fyzickej účasti na konferencii vo Varšave, napíšte nám, prosím, na konferencje@strumien.com.pl alebo nám zavolajte na číslo +48 793 053 494 (číslo je k dispozícii aj na WhatsApp).

  REGISTRUJTE SA TU